Para Birimi Seçimi

 İki kız kardeş geçmişten gelen bilgi ve tecrübelerimizle ticaret hayatımıza 2015 yılında “ kınamendil ” adıyla  instagram  sayfamızı kurarak başladık. İlk etapta halay mendilleriyle başladığımız ürün portföyümüzü öncelikle duvak olmak üzere gelinlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda genişlettik. Kına gecesi ve düğün için ihtiyaç duyulan birçok ürünü; hayal gücümüz, tecrübeye dayalı el emeğimiz ve sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlayarak satışa sunduk. Kişiye özel hazırladığımız ürünlerimizde kaliteli işçiliği ve müşteri odaklı çalışmayı kendimize ilke edindik.   

 Türkiye’de ürünlerimizle ilklere imzamızı atarak birçok sayfaya da öncü olduk.  Kırmızı duvak tabusunu yıkarak farklı renklerde hazırladığımız duvaklarla sektöre yeni bir yön verdik.  

 Kına gecesi ve düğün için gerekli olan gelin, damat ve nedime aksesuarlarını sizlerle birebir iletişim kurarak özenle hazırladık.   Hazırladığımız tüm tasarım ürünler sadece Türkiye’nin dört bir yanına değil dünyanın birçok ülkesine yolculuk yaptı.  

 İki kız kardeş, aynı zamanda iki ev hanımı olarak yıllardır bu işe emek vererek sayfamızı büyüttük. “ kınamendil ” olarak başladığımız yolculuğumuza, 2018 yılında bizi, geniş duvak ve ürün portföyümüzü yansıtan “ kınavizyon ” adıyla devam etme kararı aldık. Seneler içerisinde kına gecesi ve düğün için birçok farklı ürün tasarlayarak sayısız gelin ve damadımızın mutlu günlerine ortak olduk.   

Hayal ettiğiniz tüm tasarımları hayata geçirmek , mutlu günlerinize imzamızı atabilmek için  instagram  sayfamız ve internet sitemiz ile yanınızda olmaya devam edeceğiz.  

İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?
softtr® | Profesyonel E-Ticaret Sistemleri ile hazırlanmıştır.